Arşiv Kolileri

Arşiv Kolisi

Bazı evraklar vardır ki yıllar geçse de oldukça önemli belgelerdir ve onların muntazam olarak sürekli bir kenarda beklemesi gerekir. Bunun için sizlerin bir arşiv odası olmak zorunda değil ama her şeyin sistemli olabilmesi ve bu önemli belgelerin daha iyi korunabilmesi için arşiv kolileri olması gerekir.

Arşiv Kolisi

Arşiv Kolisi

Evrak saklama kolileri bu iş için üretilmiş ve kare olarak kısa boyutlarda ya da orta boyutlarda üretilmiştir. İçleri oldukça geniştir ve birçok evrak belgelerini rahatlıkla alabilir. Bu açıdan baktığınızda size oldukça yer kazandıracak ama en önemlisi üzerine not alınabilmesi özelliği ile de sizlere harika bir arşiv saklama alanı olarak hizmet verecektir.

Arşiv kolilerini dilerseniz kutu şeklinde de tercih edebilir ve özle bir kapak ile daha kolay kullanım artısı elde edebilirsiniz. Bunların hepsi sizlere daha hızlı iş alanı yaratabilmek içindir ve böyle evraklara sahipseniz mutlaka almanız gereken ürün gruplarındandır. Kolayca taşınırlar ve istenilen yere kolayla koyulabilirler. Herhangi bir evrak gerektiğinde ise kolaylıkla sizlere en alttaki evraklara bile ulaşabilirsiniz.