Baskılı Koliler

Baskılı Koli

Baskılı koliler istediğiniz hemen hemen her tür koli çeşidine rahatlıkla yapılabilir. Sizler istediğiniz logoyu ya da ismi gönderiyor ve aynısını koliye işletebiliyorsunuz. Burada yine birçok seçenek karşınıza çıkıyor. Sizler isterseniz hem renkli hem de siyah beyaz olarak baskı yaptırabilir ve bir kısmını ya da tamamını baskılı olarak tercih edebilirsiniz.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Baskılı koliler diğer ürün gruplarına göre biraz daha farklı bir fiyatlandırma ile ortaya çıkacaktır çünkü bu kişiye özel bir üretimdir. Sizler ister sınırlı sayıda isterseniz de toplu olarak sipariş verebilirsiniz. Bu kolileri rahatlıkla depolayabilir ve ya da istediğinize sipariş vererek kullanabilirsiniz.

Basılı koliler her zaman sizin bilinirliğinizi arttırmak ve resmi bir kurum olduğunuzu kanıtlamak için yapılır. Birçok firma ürünlerin müşterilerine gönderirken kargo ile de olsa kendi kutularını tercih etmekte ve üzerine logolarını bastırarak aslında bir nevi farkındalık yaratmaya çalışmaktadırlar. Baskılı koliler her zaman daha fazla akılda kalıcı ürünler olmakla ve sizin marka değerinize katkıda bulunarak işinize ne kadar odaklandığınızı ve değer gösterdiğinizi ortaya koymayı başarır.