Düşük Adetlerde Koli Siparişi

Düşük miktarda koli siparişi

Genellikle küçük kuruluş ya da dükkanlar sık sık olmasa da kargo gönderimi ya da farklı koli ihtiyaçlarını az sayıda aldıkları için gideremiyor ve işlerin bozulmasına neden oluyorlar. Oysaki artık çok daha az sayıdaki koli ihtiyaçlarınızı bile bizler ile giderebilirsiniz. Bizim için amaç, sizlerin işlerini görebileceği her türlü koli ambalajı imalata almak ve bu siparişler az adetlerde dahi olsa sizlere ulaştırabilmektir.

Düşük miktarda koli siparişi

Düşük miktarda koli siparişi

Dolayısı ile de hem siz az sayıda koli alamadığınız için işlerinizin daha fazla uzamasına ve doğru gitmemesini sağlamış oluyor hem de bizler her türlü koli siparişine hizmet verebildiğimiz için ayrıca mutlu oluyoruz. Az miktarda koli siparişini birçok kişi alan sorunu olduğu içinde tercih ediyor. Küçük ofislerde koyacak bir yer olmadığından bu hep sorun olur. Artık bu sorunları yaşamayın ve sadece işinize odaklanın diye arzu ettiğiniz tüm kutu koli siparişlerinde sizlere yardımcı oluyoruz.

Gerek taşınırken işinize yarayacak koli, gerek arşiv kolileri gerek kargo gönderirken sizlere lazım olacak kargo kolileri ve çok daha fazlası. Sizler sadece isteklerinizi ve sipariş miktarını belirtin yeter. Hemen kısa sürede siparişler elinize ulaşır ve sizlerde paketleme işini en hızlı şekilde gerçekleştirmiş olursunuz. Üstelik az adet sayısı olsa bile istediğiniz özellikte ve logo basılmış vaziyette dahi koli satışı yapılabilir.

Sizlerin istekleri ve işinizi tam anlamı ile yapabilmeniz bizler için çok önemlidir. Gerek toptan koli, gerek perakende koli satışlarımız sizlere ulaşmakta ve bizlerde bu sektörde almış olduğumuz geri bildirimler ile daha iyi yerlere gelmekteyiz. O halde hemen sizlerde iletişime geçin ve kaç tane istediğinizi belirterek tüm koli kutu ihtiyaçlarınızı gidermiş olun.

One comments

Comments are closed.