• E-ticaret Kutusu
  E-ticaret Kutusu

  E-ticaret Kutusu

  İnternet üzerinden alışveriş yapma oranı gün geçtikçe artıyor. Yaşadığımız şehirde bulamadığımız ürünleri ya da mağazaya gitmeye üşendiğimiz zaman almak istediğimiz ürünleri internet üzerinden kolaylıkla sipariş edebiliyoruz. Sipariş ettiğimiz ürünler ertesi gün elimizde oluyor. Kıyafet, beyaz eşya, mutfak eşyası, dergi, kitap ve aklınıza gelebilecek her şeyi online olarak internet üzerinden sipariş edebilmek mümkün.

  Sipariş ettiğimiz ürünler kargo tarafından evinize getirilirken herhangi bir şekilde yolda zarar görebilir. Bu nedenle e-ticaret kutuları bu eşyaların zarar görmesini engelleyecek şekilde üretiliyor. Özellikle beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, kişisel bakım aletleri, tabak, bardak gibi kırılabilecek eşyalar dayanıklı karton kutulara konuyor. Bu internetten satış kutuları içerisinde eşyaların alabileceği darbelere karşı koruyacak köpük malzemeden üretilmiş destekler ya da üzerinde hava baloncukları bulunan paketler bulunuyor. Böylece zarar görebilecek olan eşyaların korunması sağlanıyor.

  E-ticaret kutuları, satış yapan firmalar tarafından baskı yapan şirketlere firmanın logosunun ya da ürünün baskısının olduğu kutular şeklinde hazırlatılabiliyor. Ambalaj üstü ürün resimleri için ofset baskı yöntemi uygulanan bu kutular, sınırsız renk ve desen seçenekleri bulunuyor. Şirketinizin istediği logo ya da marka e-ticaret kutuları üzerine klişeler yardımı ile baskı tatbik edilip ve adresinize gönderiliyor. Böylece sizde şirketinize ait olan bir kutu ile müşterilerinize satış yapabiliyorsunuz. Görsel olarak hoş olması ve reklam yapılması açısından bu baskı yöntemi şirketlerin satışını olumlu bir şekilde etkiliyor.

 • 6 Nisan 2014 21:08

Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.