Karton Koli İmalatı

Karton koli imalatı

Taşıyacağınız her türlü eşyaya uygun olan koliler piyasada bulunuyor. En küçük boyundan en büyük boyuna kadar her boyutta eşyayı taşımak için uygun kolileri bulabilirsiniz. Kolilerin uzunluklarının yanı sıra genişlikleri de değişiklik gösterebiliyor. Özellikle beyaz eşyalar için üretilmiş olan beyaz eşya karton koli imalatı yapılırken buzdolabı, çamaşır makinesi ya da televizyonu koymak için ayrı koliler üretiliyor.

Karton koli imalatı

Karton koli imalatı

Karton koli insan sağlığına zarar vermeyen ve geri dönüşümü yapılabilen malzemelerden üretiliyor. Çift oluklu mukavvadan üretimi yapıldığı için ağır eşyalarınızı taşımak konusunda sıkıntı yaşamıyorsunuz. Beyaz eşya, kitap, mutfak gereçleri, ev eşyaları, kıyafet vb. her türlü eşyayı taşımak, kendiniz ya da bir başkası için yardım amaçlı erzak depolamak için karton koli imalatı yapan yerlerden amacınıza uygun olan kolileri rahatlıkla sipariş edebilirsiniz.

Karton koli imalatı yapan firmalara gitmeden önce taşıyacağınız eşyaları belirlemeniz ve kolilerin siparişini o eşyaların büyüklüklerine ve ağırlıklarına uygun olarak vermeniz gerekmektedir. Karton kolileri ambalaj yaparken eşyalarınız sığmaz ise sıkıntı yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda eşyalarınız koliler için fazla ağır gelirse kolide yırtılma meydana gelebilir.

One comments

Comments are closed.