Koli İmalatı Anadolu Yakası

Koli imalatı yapan firmamız İstanbul Anadolu Yakası bölgesine her gün sipariş teslim etmektedir. Tekstil, inşaat, gıda, metal ve daha bir çok sektörün ambalaj ihtiyacı olan karton kolileri istenilen özelliklere bağlı olarak üretmekteyiz.

Koli imalatı Anadolu Yakası

Koli imalatı Anadolu Yakası

 

Anadolu Yakası organize sanayi bölgelerinde birçok kurum olmasından ötürü paketleme ihtiyaçlarını tedarik edecek koli imalatı yapan firmalar aranmaktadır. Bu firmalar; sipariş verilen koli miktarı, iş teslim süresi, oluklu mukavva kalitesi, baskı çeşitleri ve hizmet anlayışı bakımından uzun vadeli çalışmaya uygun olarak öncelikle tercih edilmektedir. Firmamız belirttiğimiz yükümlülükleri büyük bir disiplin içerisinde sağlamaktadır bu sebeple şirketinizin ihtiyacınız olan tüm karton koli ve kutu siparişlerine taliptir.

Koli imalatı Ümraniye

Koli imalatı Ümraniye

Endüstriyel paketleme aracı olan karton kolileri Ümraniye, Kadıköy, Sultanbeyli, Sancaktepe, Üsküdar, Ataşehir, Kartal, Maltepe, Beykoz civarından bir telefon yada e-mail yoluyla koli imalatçısı firmamıza anında sipariş edebilirsiniz. Koli fiyatları hakkında tarafımızdan teklif isterken ölçüleri boy, en ve yükseklik olarak belirleyip yaptırmak istediğiniz koli miktarını bildirmeniz yeterlidir. Talebinize gün içerisinde yanıt verilmektedir.

Anadolu Yakası koli üretimi

Anadolu Yakası koli üretimi

Karton koli Anadolu Yakası

Karton koli Anadolu Yakası

One comments

Comments are closed.