TSSSS Dopel Koli

TSSSS Dopel Koli

TSSSS dopel koli ambalajı endüstriyel piyasada standart kalite olarak tüketilen edilen paketleme ürünüdür. B ve C dalga ondüle kısımlarında kullanılan saman fluting kağıtlarının dış yüzeyde kullanılan testlineer kağıdıyla birleşmesi sonucu meydana gelir. T harfi testlineer, S harfiyse Saman fluting kağıtlarının sembollerini ifade eder.

Çift oluklu sınıfında yer alan TSSSS dopel kalitesi orta hacimli eşyaların taşınması için vazgeçilmezdir. BC dalga koli ve dopel koli terimleri aynı kalınlıkları ifade eder. Toplamda 5 tane oluklu mukavva kağıdının birleşmesi sonucu üretilir. Dış yüzeyde yer alan Testlineer kağıdı iç yüzeyde kalan Saman Fluting kağıdından daha koyu bir renge sahiptir, kalınlığı ise 6 milimetredir.

Ambalaj siparişi verirken mutlaka bir kalite belirtmelisiniz ki koli imalatı kaliteye göre yapılmaktadır. Paketleme yapacağınız ürünün ortalama ölçüleri 60x40x40 cm ve ortalama ağırlığı 10 kg civarında ise burada belirlemeniz gereken minimum kalite TSSSS koli olmalıdır. Eşyanın kolay kaldırılması ve taşıma esnasında zarar görmemesi için çift oluklu koli tercih etmelisiniz.

TSSSS Koli

TSSSS Koli

Dopel Koli

Dopel Koli

TSSSS Dopel Koli

TSSSS Dopel Koli

One comments

Comments are closed.